Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Відомому Волинському вишу виповнюється 84 роки

Гості оглянули капітально відремонтоване приміщення, його матеріально-технічну базу, вмеблювання, що відповідає стандартам медичного факультету.

Фото: Фейсбук.

Відомому Волинському вишу виповнюється 84 роки

Урочиста академія з нагоди Дня університету та Днів Лесі Українки відбулася 22 лютого на базі медичного факультету

Таким чином у виші відзначають день створення навчального закладу, якому в 2024-му виповнюється 84 роки.

Про це інформує Луцька міська рада.

Урочиста академія зібрала представників міської та обласної влади, членів вченої ради, викладачів та співробітників університету. Ректор навчального закладу Анатолій Цьось подякував колективу за активну роботу, «завдяки якій університет добре представлений в українських і міжнародних рейтингах, успішно реалізує програму академічної мобільності та дуальної освіти». 

Високо оцінила роль викладачів ВНУ імені Лесі Українки у розвитку міста Луцька та громади загалом заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

«Ви маєте унікальну можливість формувати майбутню еліту. Вірю, що незабаром ми здобудемо перемогу, і ваші студенти будуватимуть нову Україну. Вже зараз ви навчаєте їх по-новому, оскільки ця війна не залишила байдужим нікого, і дала нам поштовх до переосмислення, як маємо далі жити і як будувати нашу державу», –

сказала Ірина Чебелюк.

За 84 роки своєї історії ВНУ імені Лесі Українки пройшов великий шлях становлення. Десятиліттями він розширював перелік спеціальностей, освітніх програм, зміцнював матеріально-технічну базу. А останніми роками, попри труднощі воєнного часу, завершив капітальний ремонт медичного факультету, що був створений три роки тому.

Разом із деканом факультету Андрієм Поручинським Ірина Чебелюк оглянула капітально відремонтоване приміщення, його матеріально-технічну базу, вмеблювання, що відповідає стандартам медичного факультету, побувала в навчальних лабораторіях, зокрема, віртуальної анатомічної візуалізації та віртуальної фізіології з відповідним програмним забезпеченням.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel