Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Угорські митники виявили в авто української дипломатки 141 тис. пачок сигарет

Водія взяли під варту, запобіжний захід йому обиратиме угорський суд.

Фото Захід.НЕТ.

Угорські митники виявили в авто української дипломатки 141 тис. пачок сигарет

Угорські митники затримали автівку, в якій їхала дружина першого секретаря посольства України в Угорщині Лариса Шмельова

Як розповіли у податковій та митній адміністрації Угорщини 23 лютого, незважаючи на те, що мікроавтобус з України був з дипломатичним маркуванням, митники все ж відправили його у вантажне приміщення для огляду.

«Водій автомобіля та його попутниця, чоловік якої є дипломатом, стверджували, що вони не перевозили товари, які підлягають декларуванню. Двері були опечатані паперовою биркою з українською печаткою, що засвідчує дипломатичний імунітет. Коли наші співробітники повідомили, що збираються перевірити автобус, водій та його пасажирка не погодилися, зачинилися в транспортному засобі та почали телефонувати. Скориставшись моментом, один із податківців зумів відчинити двері автомобіля через вікно», – інформують угорські митники.

У мікроавтобусі в картонних коробках, загорнутих у чорну фольгу, виявили 141 тис. пачок сигарет. Водія взяли під варту, запобіжний захід йому обиратиме угорський суд. За шахрайство, що могло завдати Угорщині понад чверть мільярда форинтів збитків, йому загрожує 8 років ув’язнення. Ларисі Шмельовій через її дипломатичний імунітет дозволили залишити місце події, інформує Захід.НЕТ.

Міністерство закордонних справ України розпочало службове розслідування через затримання в Угорщині автомобіля з цигарками, який мав дипломатичне маркування.  

Telegram Channel