Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
100 оленів з Литви розплодились на Волині

Під час цього зимового обліку нарахували 125 оленів.

Фото Поліський лісовий офіс.

100 оленів з Литви розплодились на Волині

У листопаді 2022 року на Волинь із Литви завезли 100 оленів європейських

Оселили тварин у напіввільному середовищі, що у Ново-Зборишівському лісництві філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України». Під час цього зимового обліку тут уже нарахували 125 особин. Очікують, що не менше молодняка з’явиться цього року, інформують у Поліському лісовому офісі.

«Це гарний результат. І він свідчить про те, що тваринам комфортно. Ми постійно за ними спостерігаємо. Звісно, повноцінно підгодовуємо та забезпечуємо інші необхідні умови. Олені дуже обережні. Якщо взимку, особливо коли було багато снігу, підходили ближче на підгодівельні майданчики в той час, як ми підвозили корми, то тепер ні. Лише здалека за нами спостерігають», – розповідає мисливствознавець Григорій Биховець.

 

 Зараз самки уже вагітні. Орієнтовно в черні очікується новий приплід. Тоді лісівники вирішуватимуть, чи варто випускати частину тварин у дику природу. Поки ж умови дозволяють комфортно жити оленям та ретельно спостерігати за ними єгерям. Адже площа вольєра – 1200 га.

Варто зазначити, що саме на цій території олені європейські – нові представники тваринного світу. Досі тварини тут не проживали.

Реклама Google

Telegram Channel