Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Як на Волині розвиваються волонтерська діяльність, благодійництво, громадянське суспільство

На форумі найактивніших представників громадського сектору Волині.

Фото: Фейсбук.

Як на Волині розвиваються волонтерська діяльність, благодійництво, громадянське суспільство

15 громадських організацій публічно звітували про свою діяльність

Зокрема, свої звіти представили «Благодійний фонд «АНГАР.Україна», «Волинський Інститут Права», «Алгоритм дій», «Центр журналістських розслідувань «Сила правди», «PRO WOMEN UA», «АМС», ГО «Гармидер», «ТВОЇ КРОКИ», «КримSOS», «Молодіжна платформа», «Лабораторія змін», «Спільна справа+», «Розвиток Волині», ГО «Велика ідея» та «Агенція «Прибужжя».

Про це інформує Волинська обласна рада. 

Волонтерська діяльність, підтримка сил оборони, допомога вразливим категоріям населення, навчання і тренінги різної тематики, розвиток громадянського суспільства та економічного потенціалу області – такою була основна спрямованість діяльності громадських організацій. Так, «Благодійний фонд «АНГАР.Україна» загалом залучив 93 млн. грн на потреби військових формувань та ВПО. Зараз, кажуть в організації, пріоритет – постачання оборонцям дронів, систем РЕБ, тактичної медицина.

Незалежний театр «Гармидер» з початку повномасштабної війни трансформувався у волонтерську ініціативу, також через сценічне мистецтво провадить тренінги для різних груп населення. Зокрема, «Гармидер» долучився до міжнародного проєкту «Погляд у майбутнє», який націлений на пошук ресурсу для майбутнього під час війни.

«Молодіжна платформа» спрямована на створення та розвиток молодіжних центрів, формування активної суспільної ролі молоді, впровадження соціальних проєктів. «PRO WOMEN UA» працює над утвердженням ролі жіноцтва, підтримуючи підприємиць, громадських і культурних діячок, які хочуть отримати додаткове фінансування або залучити партнерів. Нині ця громадська організація впроваджує проєкт допомога військовим та їх сім’ям.

ГО «Волинський інститут права» надають безоплатну правову допомогу, залучають гранти для місцевих громадських організацій, допомагають внутрішньо переміщеним особам інтегруватися в громади та надають їм гуманітарну допомогу.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук від імені депутатського корпусу подякував представникам громадських організацій за їхню важливу та результативну діяльність:

«Кожен з вас - це потужний рушій розвитку громадського сектору області. Ваш внесок у підтримку війська, наданні психологічної допомоги різним верствам населення, розвиток підприємництва та громадських ініціатив важко переоцінити. Ваша праця утверджує Волинь як надійний тил воюючої країни».

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel