![Судитимуть волинян, які організували незаконний бізнес на електронних сигаретах](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/7l/gfgvnq-0x39-1280x853-lrirdudw4oodlg36t73az3hghmxe47ln.jpg)
Орієнтовна вартість вилученого становить близько 2 млн грн.
Судитимуть волинян, які організували незаконний бізнес на електронних сигаретах
Детективи ТУ БЕБ у Волинській області завершили два досудові розслідування відносно осіб, які організували продаж незаконно виготовлених рідин для електронних сигарет
В обох кримінальних провадженнях фігурують жителі обласного центру Волині.
Про це повідомляє ТУ БЕБ у Волинській області.
Підозрювані купували контрафактний товар в Інтернеті. Продавали незаконно виготовлену продукцію через мережу роздрібної торгівлі у Луцьку, Горохові та Рожищі.
Детективи Бюро провели обшуки у 8 торгових точках та вилучили електронні сигарети, рідини й набори компонентів для них, тютюн для кальяну. Орієнтовна вартість вилученого становить близько 2 млн грн.
Чоловікам оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання, зберігання, транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів). Обвинувальні акти скеровані до суду.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/m2/rtr7pn-0x0-746x1020-2zoeenwoc3ggy7le6u3m4eoupeyztm2b.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/zu/pr22zh-0x0-1280x1020-m7kyl242jbgjci7xccv73mctgdjjdzug.jpg)
Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки спільно зі співробітниками 6 Волинського прикордонного загону Держприкордонслужби України. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)