Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Шольц злякався путіна і не дасть Україні ракети Taurus, бо «може попасти кудись по москві»

«Капут, Олаф, і ти – боягуз...».

Фото із сайту pravda.com.ua.

Шольц злякався путіна і не дасть Україні ракети Taurus, бо «може попасти кудись по москві»

А те, що б’ють по Києву – їм байдуже

Канцлер Німеччини Олаф Шольц на зустрічі з мешканцями Дрездена 29 лютого навів новий аргуент не передавати Україні далекобійні крилаті ракети Taurus.

За словами Шольца, Taurus – ракета з максимальною дальністю польоту до 500 кілометрів – є зброєю, яка «в разі неправильного використання може потрапити в певну ціль десь у Москві».

«Саме тому – висловлюсь з усією дипломатичною абстрактністю – інші також упевнились, що знають, куди саме все потрапляє», – додав він.

Як повідомляє «Європейська правда», німецький канцлер наголосив, що у випадку постачання Taurus Німеччині довелось би безпосередньо брати участь у запуску ракет, і «я вважаю, що це неможливо», підкреслив Шольц.

На початку тижня він уже говорив, що виступає проти надання Україні далекобійних ракет Taurus, назвавши серед причин зокрема те, що їхнє наведення може передбачати присутність німецьких військ на українській території.

Слова канцлера ФРН, які деякі коментатори витлумачили як нібито визнання присутності британських і французьких військових в Україні, вже спростували в Міноборони Британії. Там наголосили, що використання далекобійних ракет є справою виключно Збройних Сил України.

Читайте також: Буданов про звільнення Залужного: «Якщо все добре, чому ми опинилися у такій ситуації?».

Telegram Channel