Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
У Ковелі відкриють McDonald's

Заклад з'явиться перехресті вулиць Варшавської та Володимирської (Фото ілюстративне).

Волинь-нова

У Ковелі відкриють McDonald's

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка

«Мав робочу зустріч з представниками ТзОВ «Рентал 888». Тема розмови - будівництво в Ковелі дуже цікавого і знакового обʼєкта. Для початку - невеличкий екскурс в історію. Пам’ятаєте, у 2022 році нами було продано з аукціону земельну ділянку на перехресті вулиць Варшавської та Володимирської за рекордні майже 12 млн. гривень. Ці кошти пішли на розвиток міста. А тепер - і це вже можна озвучити, інвестори розпочинають тут будівництво ресторану McDonald's.

 

 Основні будівельні та логістичні рішення, етапи та терміни будівництва, можливі проблеми в реалізації такого проєкту обговорили з керівником компанії ТзОВ «Рентал 888» Дмитром Тараненком, представниками будівельної компанії «Інвестор» Андрієм Разумовським та Сергієм Стрихарчуком. Зазначалось, що будівництво об’єкта розпочнеться вже найближчим часом, а завершити його планують в 2024 році. Також пан Дмитро висловив побажання, щоб місто допомогло в облаштуванні благоустрою поблизу закладу.

Хочу зазначити, що поява McDonald's в нашій громаді буде хорошим сигналом і для інших глобальних компаній. Також - це додатково 80 робочих місць з хорошою заробітною платою і більше податків до бюджету!!!», - зазначив мер.

Telegram Channel