Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Ніхто не обирав стати вбивцею, – Фагот різко відповів Скрипці щодо мобілізації артистів

Фагот пояснив Скрипці, що у нинішніх реаліях кожен чоловік повинен вміти захищати країну.

Фото Канал 24.

Ніхто не обирав стати вбивцею, – Фагот різко відповів Скрипці щодо мобілізації артистів

Фагот з гурту ТНМК відповів на заяву Олега Скрипки про те, що артиста не варто запитувати про мобілізацію

 

 Він пояснив, що у нинішніх реаліях кожен чоловік повинен вміти захищати країну.
Лідер гурту ТНМК Олег Михайлюта (Фагот) вважає, що українські артисти мають бути готові взяти у руки зброю. Адже питання захисту країни, своїх близьких стосується абсолютно кожного, пише Канал 24.

Фагот відповів Олегу Скрипці

Виконавець не став заперечувати, що є люди, які більш професійними військовими. Але у час повномасштабної війни усі мають бути готові доєднатися до лав війська. «Так ніхто не фронтовик! То, що – нам просто віддати країну в руки ворогу? Ясно, що є люди більш дотичні до військової справи і мають до того хист. Однак треба розуміти, що зараз кожен чоловік в Україні повинен вміти захищати себе, своїх близьких, рідне село чи місто», – наголосив Олег Михайлюта.

Фагот додав, що війна стосується артистів так само, як і всіх інших. Невміння до військової справи теж не звільняє від відповідальності. «Ніхто з нас не обирав шлях стати вбивцею, але коли йдуть вбивати тебе – треба брати в руки зброю. Це стосується абсолютно всіх, і артисти не є винятком. Не вмієш поводитись зі зброєю чи керувати дроном - йди вчись», – підсумував лідер ТНМК.

Заяви Олега Скрипки про мобілізацію

  • Раніше Олег Скрипка заявляв, що в Україні не настільки «тотальна» війна, щоб забороняти усім чоловікам виїжджати. Він запропонував у деяких випадках зробити правило, за яким можна було б перетинати кордон за донат.
  • У новому інтерв’ю ведуча пригадала ці слова артисту. На це він відповів, що не є спеціалістом у цьому питанні. Ольга Нємцева спробувала пояснити важливість теми, та Скрипка заявив, що він «баяніст», і запитувати у нього про мобілізацію – недоречно.

Реклама Google

Telegram Channel