Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Оголосили, де у світі проживає найкрасивіша дівчина

«Бути жінкою – це дар».

Фото із сайту cnn.com.

Оголосили, де у світі проживає найкрасивіша дівчина

Христина Пишкова з Чеської Республіки (на фото) отримала титул Міс Світу 2024 у суботу в Мумбаї (Індія), де цього року проходив міжнародний конкурс краси

Вона перемогла 111 своїх суперниць з усього світу.

Як інформує CNN, під час відбіркового конкурсу оцінювали красу, талант і ораторське мистецтво.

Коли кількість учасниць скоротилася до восьми найкращих, вони взяли участь у класичному раунді запитань і відповідей, торкаючись тем, які обговорювалися на останньому саміті «Великої двадцятки». 

На прохання пролити світло на питання, яке безпосередньо впливає на охорону здоров'я жінок, Пишкова, 23-річна студентка юридичного факультету і модель, говорила про подолання стигми і сорому, пов'язаних з менструацією, зазначивши, що «бути жінкою – це дар» і що менструація не повинна бути темою табу.

Після останнього відбору залишилося чотири конкурсантки, які мали «презентувати свою мету» (або благодійну платформу) перед трійцею бізнес-магнатів з Shark Tank India.

Кожен із цих чотирьох фіналістів представляв окремий регіон світу: Африку, Америку та Карибський басейн, Азію та Океанію і Європу.

Пишкова здобула перемогу над трьома фіналістками – Ясміною Зейтун з Лівану, Аче Абрахамс з Тринідаду і Тобаго та Лесего Чомбо з Ботсвани. (Ці жінки, разом з Джессікою Ґаґен з Англії, вважаються «континентальними переможницями» конкурсу).

Цього року в конкурсі «Міс Світу» росія не брала участь.

Читайте також: Волинянин оздобив свою хату пластмасовими кришечками.

Реклама Google

Telegram Channel