![Посилки Захисникам від дітей з Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/pz/mwxru6-0x413-965x643-2wsoa6nrtg5343phe2orgmsyesxilpzd.jpg)
З вірою в Перемогу!
Посилки Захисникам від дітей з Волині
Школярі Заболотцівського ліцею Литовезької громади Володимирського району, в рамках акції «Посилка для захисників», зібрали 30 пакунків на фронт
Як інформують на сторінці цього навчального закладу, в посилки вони поклали солодощі, продукти довготривалого зберігання, засоби гігієни, ліки, консервацію, виготовлені власноруч обереги, листи зі словами підтримки та подяки захисникам. І, найголовніше, - частинку дитячої любові.
Своі гостинці учні передали волонтерам, які повезли гостинці на передову. Батьки в вчителі можуть гордитися такими вихованцями- справжніми патріотами!
Роксолана Вишневич
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)