Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Росіяни на війні здійснюють жахливий ритуал: нумерологи розкрили таємницю 36 «шахедів»

Справді містика?

Фото ТСН.

Росіяни на війні здійснюють жахливий ритуал: нумерологи розкрили таємницю 36 «шахедів»

Ворог вкотре застосував по Україні саме 36 дронів-камікадзе

Сьогодні, 14 березня, за даними Генштаба ЗСУ, вночі росіяни в черговий раз вдарили по Україні дронами «шахед» в кількості 36 одиниць. Ворог в четвертий раз за останній рік випустив саме це число,  тому що вірить, що воно сакральне та допоможе їм здобути якісь перемоги.

Таку думку в коментарі для ТСН.ua висловили майстер нумерології Владислав Грицай та знавець нумерології Ігор Мехеда.

«36 – це число руйнувань, дуже сильне число. У сакральній нумерології воно ділиться на дуже багато числ: на 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 18 та 36. Такого іншого числа знайти практично не можливо. Якщо скласти 3 та 6, то в сумі буде 9. Дев’ятка  - це переосмислення старого досвіду, завершення. Чому орда використовує число 36 таким чином? В цьому однозначно замішана сакральна геометрія. До речі, саме стільки гральних карт в колоді. Число 36 в багато чому аріфметично пов’язане з числом 666. Тому, коли ми бачимо запуск такої кількості «шахедів», 36, ми розуміємо, що це рітуал, пов’язаний з жертвопринесенням», - каже Владислав Грицай.

Та додає:  «На жаль, після таких атак загиблими є і діти. За ідеєю темної магії дуже важливо, щоб жертвою були саме діти. Діти – найсильніша, потужна жертва. Ми бачимо, що вони (росіяни – Ред.) спеціально поцілюють. Темні сили їм допомагають за умови, що їм регулярно будуть приносити жертви. Якщо проаналізувати те, коли вони (росіяни – Ред.) випускають 36 цілей, то є ураження житлових будинків».

За словами нумеролога, 36 – це енергія, яка повинна принести жертву.

«За жертву відповідає число 12, а 36 – це тричі по 12. Ті темні сили в Росії, котрі запускають 36 цілей, це створює сакральну геометрію, яка спричиняє дуже сильні руйнування», - каже Грицай.

Та продовжує: «Це все робиться спеціально, 36 цілей – не логічно з військової точки зору (в одній установці для запуску «шахедів» зазвичай 5 місць для запуску дронів – Ред.), але логічно з точки зору темних сил.  36 напряму пов’язане з жертвопринесенням».

До цього Грицай додає: «Це важливо ще і тому, що робиться напередодні виборів. Ця історія буде однозначно ще після виборів. На п’ятий, сьомий або дев’ятий день. Все, що наразі трапляється, не має військової логіки. Це одне велике жертвопринесення. На жаль. Орда керується сакральним числом і запускає його, запускає енергію, яка призведе до жертв».

Резюмуючи, нумеролог звертає увагу на наступне, де фігурує також число 36: «Ми можемо згадати аварію на Чорнобильській АЕС. Якщо скласти суму з чисел, коли сталась аварія, то отримаємо як раз 36. Тобто 2+6+4+1+9+8+6 = 36».

На тверде переконання Владислава Грицая, російські військові однозначно прислухаються до якогось шамана або мага напередодні обстріла: «Наразі війна зав’язана на шаманізмі. Було журналістське розслідування, в якому йшлось про те, що Шойгу (міністр оборони Росії – Ред.) в Якутії купався спеціально у воді, в яку додавали роги оленів. Це конкретний шаманізм».

Своє чергою, знавець нумерології Ігор Мехеда каже, що ворог постійно застосовує нумерологію. «Так само як нумерологію застосовував Третій Рейх. Його архіви, які зберігались в Києві, в Інституті психології, були вивезені до Москви після развалу СРСР. Тепер цими архівами користуються росіяни», - каже Ігор Мехеда.

За його словами, у військових частинах Росії є закріплені за цими формуваннями маги, які і можуть консультувати окупантів. «Але коли в людині немає нічого людського і вона застосовує ці цифри, то вони не тільки не допоможуть, а й, навпаки, прискорять руйнацію, як це сталось з Рейхом. Так само буде і тут», -  каже Мехеда.

За словами Мехеди, ще одним доказом того, що росіяни використовують магію, є те, що в грудні 2022 року низка українських посольств та консульств отримали пакунки, в яких були очі тварин. «Тобто по повній використовують різні чаклунські трактати і навіть цього не ховають», - каже Ігор Мехеда.

Експерти кажуть, що жодної магії немає

«Насправді ворог не завжди використовує в пусковій установці той комплект, який багато хто бачив (5 дронів – Ред). Росіяни використовують і одинарні пускові установки. Окупанти не мають якоїсь жорсткої прив’язки, тому ми бачимо і 30, і 36, і 23, і 27 дронів. Розраховують на ту кількість, яка у них є в наявності, направляють їх за різними напрямками. Нічого дивного немає в тому, що запускають таку кількість, яка не ділиться на 5», – розповідав в коментарі для ТСН.ua військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

Реклама Google

Telegram Channel