![На Волині поліцейські по гарячих слідах знайшли злодія](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/ad/6mkwmj-1x0-1012x675-uayziynesecdmck3tzufgy2sogkttadj.jpg)
Крадієм виявився місцевий 48-річний житель.
На Волині поліцейські по гарячих слідах знайшли злодія
Крадіжка сталася в селищі Мар’янівка Луцького району
За попередньою інформацією, житель м. Луцьк виявив, що з приміщення його гаража на території домогосподарства, де наразі ніхто не проживає, зникли електроінструмент, господарський інвентар, тощо.
Крадій проник всередину, зірвавши навісний замок, і наніс господареві збитків на суму 10100 гривень.
Працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області знайшли злодія по гарячих слідах. Ним виявився 48-річний житель селища.
Вирішується питання про внесення відомостей про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 185 КК України, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.
Читайте також: На Волині правоохоронці розшукують продавця газоблоків.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)