![Юний лучанин вразив усю Україну емоційним виступом на шоу (Відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/uc/ljokpr-0x169-1080x720-rp3noruwmzofkrqnjzhehopdymcdkucm.jpg)
Миколка є чудовим прикладом того, як за допомогою мистецтва можна достукатися до сердець людей.
Юний лучанин вразив усю Україну емоційним виступом на шоу (Відео)
9-річний Микола Варцаб'юк взяв участь у новому проекті «Україна неймовірних людей» на Телеканал ТЕТ
Це шоу про людей, які попри всі випробування та труднощі не втрачають віри в себе, в свою мрію і продовжують творити, надихати та вражати своїми талантами.
Про це поділився на своїй фейсбук-сторінці викладач, в.о. директора-художнього керівника у Волинський академічний обласний театр ляльок Вадим Хаїнський.
«Я безмежно пишаюся Миколою Варцаб'юком за його сміливість, цілеспрямованість та неперевершений талант! Він є прикладом для наслідування та доказом того, що у юного покоління України безмежний потенціал. Я щиро вірю, що наше майбутнє буде світлим та щасливим, адже воно в руках таких творчих, талановитих та незламних людей»,
йдеться у дописі.
Микола Варцаб'юк вразив всю країну своїм емоційним виступом на шоу «Україна неймовірних людей». Він прочитав вірш Надії Красоткіної, який до сліз розчулив глядачів.
Пишаємося Миколою та його виступом. Він є чудовим прикладом того, як за допомогою мистецтва можна достукатися до сердець людей. Хлопчик щиро та емоційно передав біль війни, яку відчувають українці. Його виступ не лише зворушив глядачів, але й спонукав задуматися про важливість миру та єднання задля перемоги.
Як розповів Миколка, він у 4 роки пішов на театральну студію: «Там мене мій керівник Вадим Вікторович Хаїнський прийняв. Взагалі я дуже люблю читати гумор, вчити гумор, розказувати гумор. Всі кажуть, що у війну треба бути серйозним. Але я думаю, що інколи треба піднести людям настрій. Все ж таки війна колись закінчиться, відбудуються міста. Мистецтвом потрібно займатися, адже мені одного разу один військовий казав, «Ми там стоїмо, щоб ви тут жили мирним життям, щоб ви тут процвітали і щоб ви тут удосконалювали наші українські традиції». Це мій перший виступ на такій сцені і дуже хочу, щоб усім сподобалося».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/46/by6n7s-0x0-1367x2048-xiwrse5ml32vuqz2675pnb6y7mrgy464.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/iw/u5xtzg-0x0-960x1280-nnxjw7ua6miwutyb46fr7vm2x3a6fiwg.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/4n/3nrvzo-0x0-1280x960-6z64cpzppdbvnyoiyvmttxcpomieo4n3.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)