
Після атаки на аеродромі військової частини нібито згорів вертоліт.
Що думають у Молдові про «атаку» на військову частину у Придністров’ї
«Влада Кишинева в контакті з українською стороною не підтверджує жодних нападів на Придністровський регіон»
Молдовське Бюро політики реінтеграції заявило, що по військовій частині в так званому Придністров'ї не завдавали жодних ударів. Про це йдеться в заяві Бюро інформує Главком.
Після вивчення відео, які публікували місцеві медіа «Придністров'я», у молдовському відомстві зазначили, що цей інцидент є «спробою спровокувати страх і паніку в регіоні».
Також там додали, що військова техніка, яку начебто знищено внаслідок атаки дрона-камікадзе, не працює вже кілька років.
«Влада Кишинева в контакті з українською стороною не підтверджує жодних нападів на Придністровський регіон», — йдеться в заяві Бюро політики реінтеграції.
Раніше у невизнаному Придністров'ї заявили про атаку дроном на військову частину – там стався вибух, після якого почалася пожежа. Після атаки на аеродромі військової частини нібито згорів вертоліт.
