![Військовому з Волині вручили відзнаку «За поранення»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/dk/qfdips-0x56-1190x793-5bcc5vw5hyaa7lgfjyadumuehhcjxdkq.jpg)
Пишаємося та дякуємо за захист!
Військовому з Волині вручили відзнаку «За поранення»
Начальник Третього відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП підполковник Сергій Маринець вручив відзнаку «За поранення» (важке) старшому сержанту Юрію Євгенійовичу Фітю
Військовослужбовець служить у Третьому відділі Володимир-Волинського районного ТЦК та СП, селище Іваничі.
Про це інформують на фейсбук-сторінці Волинського обласного ТЦК та СП.
Юрій пішов на війну добровольцем з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. У складі 14 бригади імені Князя Романа Великого захищав Україну від загарбників. Брав участь в обороні нашої країни з 2014 року. 20 травня 2022 року отримав поранення в населеному пункті Трипілля під Бахмутом. Після поранення та тривалого лікування, вірний присязі, продовжив нести службу та був переведений до ТЦК.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/ga/52pgz7--1x0-893x1080-s6nc7tosdpv6amopobjm2wbn2numwga5.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/fo/6kt5ze-0x0-763x924-hofrvibrv77keltyr6ou2j7xlqd3pfok.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Освітянин-захисник з Волині отримав 3 почесні нагороди.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)