Україна, програючи Боснії і Герцеговині за 5 хвилин до закінчення матчу, вириває перемогу!

28-річний Роман Яремчук – джокер сьогоднішнього матчу!

Фото із сайту reuters.com.

Підопічні Сергія Реброва продовжують боротьбу за вихід на Євро-2024

Відбір до Чемпіонату Європи-2024. Кваліфікація. Плей-оф. Півфінал. Боснія і Герцеговина – Україна – 1:2 (1:0 – Матвієнко, 57 хв., автогол; 1:1 – Яремчук, 85; 1:2 – Довбик, 88).

Ще за 6 хвилин до закінченя матчу в нашу збірну мало хто вірив. Але 28-річний форвард «Валенсії» Роман Яремчук, вийшовши на заміну, зробив неможливе: спочатку він зрівняв рахунок після передачі Юхима Коноплі, а потім сам віддав філігранний пас на Артема Довбика, а той ударом головою вивів Україну вперед – 2:1! Точніше – 1:2!!!

Це більше, ніж перервана «суха серія» Артема із 8 матчів. Це неймовірно!

Як забивались голи в матчі:

1:0:

1:1:

1:2:

Щоб потрапити на Євро-2024, 26 березня Україна має перемагати Ісландію, яка сьогодні розгромила Ізраїль – 1:4.