Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
У Луцьку організували екологічну толоку

Ця локація — центр міста і, відповідно, найбільша зона нашої відповідальності.

Фото: Фейсбук.

У Луцьку організували екологічну толоку

Вже традиційно парк поблизу Палацу учнівської молоді входить до когорти тих територій міста Луцька, котрі потребують постійного прибирання

Не виключення й цей рік. Після зими тут накопичилось чимало побутового сміття, тож сьогодні з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів, на цій ділянці організували толоку.

Про це повідомляє Луцька міська рада. 

За словами начальника відділу екології Луцької міської ради Оксани Лисак, зараз на цій території немає високої порослі та трави, тому все зимове сміття чудово видно і його легко прибрати.

«Ця локація — центр міста і, відповідно, найбільша зона нашої відповідальності. Взимку вздовж Луцької дитячої залізниці, яка межує з річкою Сапалаївкою, було проведено вирізання хмизу та самонасіву. У такий спосіб ми підготували собі фронт робіт на майбутнє. Це територія колишнього ботанічного саду, за яким вже тривалий період часу не доглядає Волинський національний університет імені Лесі Українки і воно в дуже захаращеному стані, тому місто мусить брати на себе відповідальність за цю територію», - розповіла вона.

 
 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: На Волині у День лісу висаджували майбутні деревця (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel