Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Підприємці з вугільних районів Львівщини та Волині можуть отримати допомогу у рамках проєкту JTTE

Мета проекту - підтримати відновлення та структурні зміни у вугільних регіонах.

Волинь-нова

Підприємці з вугільних районів Львівщини та Волині можуть отримати допомогу у рамках проєкту JTTE

Підприємці з кількох районів Львівщини та Волині мають шанс отримувати впродовж пів року по 500 євро на власні потреби, а також навчання та тренінги

Про це «Еспресо.Захід» розповідає керівник проєктів Еnpact Оксана Піддубна.

«Проєкт  Just Transition through Entrepreneurship спрямований на підтримку малого, мікро- та середнього бізнесу у Львівській та Волинській областях. Основний акцент на вугільні райони: Червоноградський, Львівській та Золочівський райони Львівської області та  Володимирський та Луцький район Волинської області, – каже Оксана Піддубна. – Через цей проєкт ми хочемо підтримати відновлення та структурні зміни у вугільних регіонах під час економічних викликів та руйнувань, спричинених війною».

Попри те, що проєкт спрямований на підтримку  саме  вугільних регіонів, заявки на участь можуть подавати підприємці з усіх населених пунктів Львівщини та Волині, з яких потім відберуть 75 учасників. Зокрема, зареєстровані у Львові чи Луцьку.

«Це можуть бути бізнеси, які займаються будь-яким видом діяльності, окрім виробництва зброї. Важливо, аби бізнес був зареєстрований в Україні не пізніше жовтня 2023 року (або людина була зареєстрована підприємцем), а серед засновників не було громадян Росії чи Білорусі. Окрім того, щонайменше 50% бізнесу має належати громадянам України або українським організаціям. Є також вимога щодо кількості працівників –  їх має бути не більше 249», – каже Оксана Піддубна. 

Як подати заявку на участь у проєкті

Заявку можна подати на сайті Еnpact. Аплікантів просять створити власний обліковий запис на сайті Survey Monkey Apply, аби мати змогу заповнити заявку. Цей обліковий запис буде використовуватися для різних цілей, зокрема, задля комунікації з командою проєкту та звіту щодо прогресу під час участі у програмі. Після того, як заявка успішно подана, її оцінюватимуть на відповідність критеріям участі. Якщо вона відповідатиме зазначеним вимогам, заявника буде відібрано до другого етапу.  

«У свої аплікаційній формі треба додати документ про те, що людина, яка подає заявку, є громадянином України або має посвідку на проживання, є свідоцтво про реєстрацію підприємства (ФОП, ПП). Далі можна додати своє резюме. У аплікаційній формі є також питання про мотивацію: чому ви вважаєте що цей проєкт вам допоможе, наскільки війна вплинула на вашу діяльність, – каже Оксана Піддубна. –  Проєкт, окрім фінансової допомоги, надає також менторство, тренінги, воркшопи, тому ми будемо індивідуально оцінювати кожного учасника та обиратимемо тих, кому наша підтримка найбільш необхідна».   

Важливо: жінки, внутрішньо переміщені особи та команди, більшість учасників яких є жінками або внутрішньо переміщеними особами, мають пріоритет у процесі відбору. 

Заявки можна подавати до 31 березня. 

Проєкт «Just Transition through Entrepreneurship» реалізується неприбутковою організацією enpact за дорученням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH від імені Федерального міністерства економіки й захисту клімату Німеччини (BMWK) у рамках програми «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України та зелене відновлення енергетичного сектору в Україні» (Just Transition & Energy Sector Recovery Ukraine).

Реклама Google

Telegram Channel