Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Волинянка отримуватиме стипендію ім. М. С. Грушевського

Так тримати!

Фото: facebook.com.

Волинянка отримуватиме стипендію ім. М. С. Грушевського

Христина Кримчук, жителька села Цеперів (Боратинської громади) отримуватиме стипендію ім. М. С. Грушевського, якою відзначають студентів вищих навчальних закладів за успішність в навчальній та науковій роботі

Впродовж усього навчання в академії Христина була активною студенткою. Три роки поспіль працює в студентській раді економічного факультету та профорієнтаційному центрі, а також здійснювала волонтерську діяльність в Психологічній службі Острозької академії.

Про це інформує Боратинська громада.

Її напрямок роботи – це створення дизайнів, поліграфічних матеріалів, розробка брендингу та мерчу.

«Стипендія імені Грушевського – це не тільки визнання моїх академічних та наукових досягнень, але й мотивація до подальшого розвитку та наполегливої праці. Хочу зауважити, що шлях до успіху не є легким і складається з маленьких кроків, які точно варті всіх прикладених зусиль», – зазначає стипендіантка.

Також Христина наприкінці минулого року отримала грамоту від Головнокомандувача Валерія Залужного. Нею нагороджують за активну громадську та волонтерську діяльність.

«Ці нагороди надихають мене не лише продовжувати мою роботу, але й робити внесок у розвиток нашої країни та громади», – підкреслювала Христина Кримчук.

Цікавиться жителька Цеперева й життям рідної громади. У грудні минулого року долучилась до молодіжної ради та вже зарекомендувала себе як професійна дизайнерка.

«Я хочу, щоб молодь Боратинської громади була ініціативною та прогресивною, адже від неї залежить майбутнє України. Я готова працювати задля цієї мети і закликаю вас до цього», – підсумувала Христина.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У громаді на Волині жителі покращували ментальне здоров’я завдяки спорту.

Реклама Google

Telegram Channel