Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Волинські екологи закликають не нести на кладовище штучні квіти

Штучні квіти, незважаючи на свою красу, мають певні негативні аспекти, які варто враховувати.

Фото: Фейсбук.

Волинські екологи закликають не нести на кладовище штучні квіти

Відмовтесь від пластикового «сміття»

З наближенням теплих та сонячних днів традиційно у містах та селах відбуваються весняні толоки. І це не тільки стосується наших вулиць та парків, а і місць вічного спочинку рідних нам людей.

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Знову активізується масова купівля штучних квітів для прикрашання могил. Ця звичка стала невід'ємною частиною весняного обряду. На жаль, вона залишає під сумнівом свідомість громадянства щодо її впливу на навколишнє середовище.

Штучні квіти, незважаючи на свою красу, мають певні негативні аспекти, які варто враховувати. Перш за все, вони виготовлені з пластмаси, яка є одним із найбільш шкідливих матеріалів для довкілля. Виробництво пластмаси потребує великої кількості енергії та нафтових ресурсів, а також сприяє забрудненню атмосфери та водойм.

Крім того – це додаткові відходи для нашого середовища, яке і без того зазнає негативного впливу від стихійних сміттєзвалищ. «Квіти» не розкладаються природним чином та залишаться в навколишньому середовищі на десятиліття, забруднюючи ґрунти.

Альтернативою штучним квітам може бути використання живих рослин або природних матеріалів для створення прикрас на могилах. Важливо пам'ятати про екологічну відповідальність щодо збереження природи для майбутніх поколінь.

Таким чином, ми повинні усвідомити наслідки наших дій. Давайте приділимо увагу збереженню природи, обираючи більш екологічні альтернативи прикрашання могил, - закликають екологи.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині жителі села стихійно викидали сміття за межі населеного пункту.

Реклама Google

Telegram Channel