![В райцентрі на Волині виступить відомий оркестр «Кантабіле»](https://volyn.com.ua/content/files/i/b6/lxeo7c7pvhqyfhjwkoozto4ppcmmjb6i.webp)
Приходьте на концерт.
В райцентрі на Волині виступить відомий оркестр «Кантабіле»
14-го квітня о 16:30 до Міжнародного дня пам’яток в визначних місць у церкві Святого Йосафата у Володимирі відбудеться духовний концерт
Музичний проєкт Волинської обласної філармонії «Духовні концерти в храмах Волині», в нелегкі для України часи, сприятиме духовному об’єднанню віруючих церков різних конфесій задля Перемоги і миру в Україні.
У виконанні Академічного камерного оркестру «Кантабіле» прозвучать музичні молитви – шедеври світової та української класики, що зміцнять нашу віру у Всевишнього, наповнять душі співчуттям і любов’ю до ближнього та привернуть увагу мирян до історії храмів з метою збереження святинь для наступних поколінь українців, пише Буг.
Жителів запрошують на концерт духовної музики, що стане знаковою подією у житті громади міста!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/d3/lpzlkh-0x0-724x1024-qtgtbhe4w2y2ghdqw4lfkrzdqialyd37.webp)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)