![На Волині сільська громада виділила для своїх земляків на фронті ще 2 мільйони гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/hf/4vx4h2-nlsv7xg42tuzheguti2ny7uqhz4snhf4.jpg)
Разом - до перемоги!
На Волині сільська громада виділила для своїх земляків на фронті ще 2 мільйони гривень
Про це повідомив очільник Рівненської сільської громади, що у Ковельському районі, Юрій Фініковський
«Сьогодні на черговій сесії спрямували кошти та матеріальні цінності в сумі більше 2 млн. грн. для підтримки ЗСУ, зокрема, у ті підрозділи, де проходять службу наші земляки. Паралельно робимо закупівлю 200 FPV-дронів, десятки квадрокоптерів Mavic та ін., які доставимо для наших земляків, які нині мобілізовані! Дякуємо депутатам громади за тверду позицію у відстоюванні національних інтересів!
Зауважимо, що на минулій сесії Рівненської сільської ради за рішенням депутатів передбачили 12 мільйонів гривень для підтримки армії. Підтримуємо наших захисників і захисниць, наближаємо Перемогу разом! Слава Україні!», - йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)