Курси НБУ $ 40.52 € 43.43
У громаді на Волині відкрили Дія.Центр

В області вже функціонують вісім Дія.Центрів, у планах – активне розширення їх мережі.

Фото: Фейсбук.

У громаді на Волині відкрили Дія.Центр

56 тисяч мешканців громади отримуватимуть 327 державних послуг у Дія.Центрі, який сьогодні запрацював у Нововолинську

В оновленому ЦНАПі обладнане місце для самообслуговування, зона очікування, дитячий куточок, кімната персоналу, робочі місця для персоналу та місце, де можна оцінити якість обслуговування.

Про це нформує Волинська ОВА.

Також центр оснащений сонячними панелями, що забезпечують безперебійну роботу установи при відсутності електропостачання.

Важливою умовою відкриття Дія.Центру є дотримання вимог безбар’єрності та доступності усіх категорій населення. Тому для людей з особливими потребами передбачений окремий санвузол, а на вулиці облаштована кнопка виклику, пандус, інформаційні та навігаційні таблички з шрифтом Брайля, встановлені тактильні смужки.

Крім того, у ЦНАПі є мобільна валіза, що дає змогу адміністратору обслуговувати маломобільні групи населення віддалено.

Реалізовано й інші проєкти, зокрема: запроваджена комплексна послуга «єМалятко», сервіс «Електронна черга», адмінсервіс «Ветеран», встановлено робочі станції для оформлення та видачі паспортів тощо.

«Обласна військова адміністрація та Міністерство цифрової трансформації України прагне через технології та цифровізацію зробити послуги максимально зручними та простими. Впевнені, що відкриття Дія.Центру значно поліпшить життя населення та сприятиме цифровому розвитку громади, – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO). – В області вже функціонують вісім Дія.Центрів, у планах – активне розширення їх мережі».

«Відкриття Дія.Центру є визначальною подією для нашого міста. Дія.Центр, перш за все, – це про людей, їхні потреби та задоволення запитів. Щиро вдячний усім, хто причетний до його відкриття»,

– зазначив Нововолинський міський голова Борис Карпус.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: В селищі на Волині на толоку вийшли лише школярі.

Реклама Google

Telegram Channel