Майте на увазі.
Волинянам, які планують перебувати у межах прикордонної смуги, необхідно отримати дозвіл
Прикордонники активно проводять інформаційну і роз’яснювальну роботу з мешканцями прикордонних населених пунктів щодо отримання дозволів
Внесені Урядом України зміни до Постанови КМУ № 1147 «Про прикордонний режим» передбачають введення обмежень щодо вільного в'їзду, перебування, проживання, провадження робіт, пересування осіб у прикордонній смузі (на ділянці місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону).
Обмеження полягають у необхідності отримання дозволу особами, які планують перебувати в межах прикордонної смуги.
Про це повідомляє Шацька селищна рада.
Рішення про надання чи відмову в наданні дозволу видають у Волинському прикордонному загоні не пізніше десяти робочих днів з дня надходження звернення.
Про прийняте рішення прикордонний загін не пізніше наступного робочого дня повідомляє заявника з використанням офіційного каналу зв’язку, зазначеного у зверненні.
До прикордонної смуги не входять населені пункти та місця масового відпочинку населення, які визначені органами місцевого самоврядування. Тому режимні обмеження для прикордонної смуги там не діють.
А інформація про гостей і відвідувачів баз відпочинку, в тому числі й тих, що розташовані в межах контрольованих прикордонних районів, прикордонниками Волинського загону, в ході виконання покладених на них завдань, не збирається та не узагальнюється.
Нині прикордонники активно проводять інформаційну і роз’яснювальну роботу з цього питання з мешканцями прикордонних населених пунктів, представниками підприємств, установ та організацій.
Крім того, охоронці кордону організовують робочі наради з керівниками районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та взаємодіючих структур, аби узгодити алгоритм співпраці щодо забезпечення дії пропускного режиму у п’ятикілометровій смузі від лінії держкордону, надання допомоги громадянам під час звернень для отримання відповідних дозволів.
Громадян, які планують перебувати у межах прикордонної смуги Волинської області, закликають не зволікати з отриманням дозволів та направляти звернення до Волинського прикордонного загону зручним для особи способом:
м. Луцьк, вулиця Стрілецька, 6, 43005, в/ч 9971
телефон: (0332) 24-42-67, факс: (0332) 24-44-21
E-mail: [email protected].
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Чи потрібні відпочивальникам на Шацьких озерах перепустки від прикордонників.