Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Довгожительці з Волині вручили подяку міського голови за багаторічну працю на благо громади

З роси і з води!

Фото: Фейсбук.

Довгожительці з Волині вручили подяку міського голови за багаторічну працю на благо громади

4 квітня святкувала 90-річчя мешканка Володимира Олександра Війтик

Поздоровити жінку з поважним ювілеєм завітали директорка територіального центру соціального обслуговування Інна Мацьоха та завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова.

Про це повідомляє Володимирська міська рада.

Вручили ювілярці подяку міського голови за багаторічну працю на благо громади, побажали прожити ще багато літ у доброму здоров’ї.

Олександра Григорівна народилась у багатодітній сім’ї у селі Бубнів. На жаль, діти рано втратили маму – ще у 1943 році, тож виховував чотирьох хлопців і чотирьох дівчат дідусь.

Коли жінка вийшла заміж, разом із чоловіком Степаном оселились у Володимирі, і ось уже майже 70 років Олександра Григорівна проживає у місті. Тут виросли син Віталій і дочка Людмила, яка проживає нині у місті Стрий, але завжди приїжджає до мами провідати і допомогти. 13 років чоловіка Степана Михайловича вже немає на цьому світі.

Через усе життя жінка пронесла любов до землі, навіть зараз не може не працювати на своєму городі поруч із хатою. Були часи, коли доводилось збирати молоко у рідному Бубнові та поближніх селах і кіньми возити його на володимирський молокозавод. Багато років пропрацювала на швейній фабриці, а якось вивчилась на курсах вишивки гладдю і захопилась цим – вишивала фіранки, серветки, скатертини.

Ще живуть дві її сестри – одній, бубнівчанці, уже 92, а меншій, яка живе у Березовичах, – 82. Довге життя прожили і двоє з чотирьох братів Олександри Григорівни.

Тож бажаємо ювілярці наснаги і життєвих сил ще на багато весен і зим! Нехай руки, що завжди тягнуться до роботи, не втомлюються, а у серці панує радість.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Історія сильної жінки: волинянка відсвяткувала столітній ювілей.

Реклама Google

Telegram Channel