Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Поліцейські з Волині поцілили у бліндаж з окупантами

З вірою у Перемогу!

Фото: facebook.com.

Поліцейські з Волині поцілили у бліндаж з окупантами

Бійці зведеного батальйону «Захід» з Волині з допомогою FPV-дрона поцілили у бліндаж із російськими військовими

Це – потужна командна робота, яка складається і з роботи ударної групи управління fpv-дронами, і групи аеророзвідки, і артилерії.

Про це пише Поліція Волинської області.

Знайомтесь – волинський боєць зведеного батальйону НПУ «Захід», капітан поліції з позивним «Смарт» Михайло Волянік.

Разом з побратимами поліцейський брав участь у визволенні населених пунктів Харківщини в 2022 році. Нині несе службу на одному з донецьких напрямків. Сфера його відповідальності – fpv-дрони, які є вкрай необхідними на лінії фронту.

«Разом з групою аеророзвідки наші поліцейські вистежують окупантів чи їхню бойову техніку, і за допомогою таких дронів-камікадзе завдають ударів точно в ціль. Тоді наш бойовий вихід вважається вдалим. Але до цього необхідно тривало і наполегливо готуватися», – зазначає боєць.

Нині про керування БПЛА інформацію можна знайти навіть в інтернеті. Однак найкраще – це безпосередньо вчитись на практиці, в далеких донецьких лісах, чим і займаються наші поліцейські, аби потім наносити удари на ураження.

«Пишаюсь своїми побратимами, які постійно вдосконалюються, навчаються новому, намагаються іти в ногу з часом, аби нищити окупантів. Великою мірою перемога залежить від сучасних технічних засобів, які вкрай необхідні на лінії фронту. І ми тут попереду, порівняно з ворогом», – каже поліцейський.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинських спортсменів та тренерів відзначили щорічними грошовими винагородами.

Реклама Google

Telegram Channel