![Під час рейду волинські рятувальники виявили палія сухої трави](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/76/z54a45-k7pc3a7nkmk4lomf2b45wpmanwrgg76p.jpg)
Рятувальники закликають громадян бути свідомими та не спалювати траву і листя на городах, у полях і присадибних ділянках.
Під час рейду волинські рятувальники виявили палія сухої трави
Враховуючи суху, сонячну погоду, рятувальники Волині активізували проведення рейдів
Фахівці ДСНС проводять інструктажі з населенням, а оператори БПЛА оглянули місцевість з висоти аби максимально оперативно відреагувати на можливі випадки загоряння.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
У селища Стара Вижівка провели рейд у селах: Сереховичі, Мильці, Соколище, Синове та Солов'ї Сереховичівської сільської громади щодо запобігання пожеж в природних екосистемах.
За результатами моніторингу у селі Сереховичі Ковельського району було виявлено чоловіка 1991 року народження, який на відстані менше 30 м до будівель розвів багаття. Місцевого жителя було притягнуто до адміністративної відповідальності.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/et/evat5v-0x0-1280x720-42x6anlcaavns5ksrigw26qmyjrx2ety.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/ft/sfledh-0x-1-1320x743-3t7ybdt2hlod5tizbnk3tpmsgijxcft7.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)