Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
За особисту мужність і самовіддані дії Захисникам з Волині присвоєно високі державні нагороди

Дякуємо за захист!!!

Фото: Фейсбук.

За особисту мужність і самовіддані дії Захисникам з Волині присвоєно високі державні нагороди

Начальник групи морально-психологічного забезпечення Луцького РТЦК та СП підполковник Юрій Хомяк вручив державні нагороди військовослужбовцям Олицької та Цуманської територіальної громади, а також рідним полеглого бійця

Відповідно до Указу Президента України від 19.10.2023 року №698 орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Юрія Кутецького (посмертно). Нагороду отримала дружина військовослужбовця Вікторія Кутецька.

Про це повідомляє Волинський обласний ТЦК та СП.

Відповідно до Наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 13.10.2023 року №2407 почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджено Володимира Шворака. Нагороду отримала дружина військовослужбовця Валентина Шворак.

Відповідно до Наказу Міністра оборони України від 27.10.2023 року №340 медаллю «За поранення», а також відповідно до Наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 09.12.2023 року №2941 почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджено військовослужбовця Назарія Какалюка.

Відповідно до Указу Президента України від 30.03.2023 року №190 орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Олександра Наглюка. Нагороду отримала матір військовослужбовця Тамара Наглюк.

Державні нагороди захисникам присвоєні за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel