Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
На Волині на честь загиблого сина-Героя батьки встановили хрест

Вічна пам'ять Герою.

Фото ВСН.

На Волині на честь загиблого сина-Героя батьки встановили хрест

У селі Ужова Копачівської громади Луцького району батьки Олена та Василь Шуляки днями встановили хрест на честь загиблого сина-Героя Євгена Шуляка

Євген Шуляк був мобілізований у військо 14 лютого 2023 року. Хоча й не мав за плечима строкової служби, одразу сказав: «Я буду служити». Сумлінно поставився до навчання. Освоював військову справу так відповідально, що згодом передавав здобуті знання тим, хто приходив пізніше, пише ВСН. 

 

 Командир військової частини говорив про Євгена, що за час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони, відмінно виконував функціональні обов'язки, користувався авторитетом серед бойових побратимів, мав високий рівень мотивації до військової служби. 

Життя Євгена обірвалося на 29 році. 13 серпня 2023 року він отримав тяжке поранення, а 14 серпня 2023 року - помер. Хоронили Героя у велике всенародне свято – День Незалежності України.

Отож батьки захисника вирішили на честь загиблого сина у його рідному селі встановити хрест на місці старого хреста, який вже був дуже пошкоджений. «Син тепер - в землі, отож вирішили на його честь поставити хрест. Роботи ще не до кінця завершені, має бути ще оградка. Хотіли встигнути до його дня народження, який буде 17 квітня, та, мабуть, не встигнемо», - розповідає Олена Шуляк. 

 

 За її словами, хрест був виготовлений на замовлення і встановлений її чоловіком Василем Шуляком, допомагали також односельці. На всі роботи, підготовчі та безпосередньо на встановлення хреста пішло близько місяця.

Коли всі роботи будуть завершені, хрест освятить місцевий священник. 

Telegram Channel