Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Півтисячі FPV-дронів і квадроцикли для евакуації – Порошенко знову їде на фронт з допомогою

Разом - до перемоги!

Фото Європейська солідарність.

Півтисячі FPV-дронів і квадроцикли для евакуації – Порошенко знову їде на фронт з допомогою

Черговий вантаж техніки на 18 млн грн відправляється у війська

Це півтисячі смертоносних для ворога FPV-дронів, квадроцикли для евакуації поранених, зарядні станції для систем радіо-електронної боротьби і вічний дефіцит – автомобільні шини для вантажівок. Петро Порошенко, який від початку повномасштабної війни тримає звʼязок із понад сотнею бригад та батальйонів, говорить: сили волонтерів виснажуються, а потреби армії навпаки зростають, пише eurosolidarity.

 

«Зараз дуже непрості часи. Події на Сході і на Півдні дають нам підстави тривожитися за наших воїнів. Але нам своє робити. Ми маємо безпосередній зв’язок з більш як 100 бригадами, полками і окремими батальйонами. І ми веземо те, що потрібно саме зараз і вже», – пояснює Петро Порошенко. 

«Від 50 до 400 FPV-дронів в партії. Квадроцикли виявилися дуже ефективними для евакуації поранених. Ну а про шини ви пам’ятаєте – це все ще скарб», – показує Порошенко підготовлений на фронт вантаж. 

 

 «Справа, якою ми зараз живемо – це РЕБ, кібербезпека і боротьба з російською радіотехнічною розвідкою. У нас непогано виходить. На жаль, я не можу більше про це сказати. Але ви побачите самі. До наших комплексів радіотехнічної розвідки і протидії ворожим засобам «Ай-Петрі СВ» передаємо зарядні станції Bluetti. Веземо їх нашим друзям-військовим», – розповів Порошенко. 

«Робимо все, щоб забезпечувати наших воїнів технікою та зброєю, якою вони знищуватимуть ворога на всіх напрямках», – говорить пʼятий Президент.

 

 Як відомо, півроку тому Петро Порошенко інвестував 150 млн грн у розробку та виробництво новітніх комплексів РЕБ «Ай-Петрі СВ». У війська вже надійшли 10 таких установок. Найближчим часом планують передати ще 10 комплексів. За словами Порошенка, треба прикрити системами радіо-електронної боротьби, які ефективні проти російських дронів, всю лінію фронту. Тому проєкт буде масштабуватися. Команда інженерів знаходиться на постійному прямому звʼязку з командирами екіпажів, щоб, не втрачаючи часу, удосконалювати технологічні рішення.

Реклама Google

Telegram Channel