Курси НБУ $ 40.40 € 43.97
Школярка з волинського села стала призером всеукраїнської олімпіади

Вітаємо Дарину Душак!

Фото Боратинська громада.

Школярка з волинського села стала призером всеукраїнської олімпіади

Учениця Баївського ліцею здобула II місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії

Про це повідомили в Боратинській громаді.

«У Луцьку проходив фінальний етап Всеукраїнської олімпіади з географії. До неї доєдналось 138 учнів з 23 областей України та м. Києва. Однією з учасниць була Душак Дарина, учениця Баївського ліцею Боратинської сільської ради, яка в підсумковому рейтингу посіла ІІ місце.

 

 «Маю приємні враження від олімпіади з географії. Звісно, спочатку було страшно від усвідомлення того, що я вперше на інтелектуальних змаганнях такого рівня, але, оговтавшись, я все пригадала і виконала завдання. В наш такий складний час важко забезпечити комфортні та безпечні умови, але організатори це змогли зробити. Тому, я дякую усім, хто потурбувався за спокій та безпеку. Окремо дякую своїй вчительці за знання. Вдячна долі за змогу взяти участь у цій олімпіаді та перевірити свої сили», – ділилась Дарина Душак.

Її наставниця Тетяна Сергіївна Павловська підкреслювала, що для участі у Всеукраїнській олімпіаді обов'язково треба мати ґрунтовні знання. Учасники мали скласти тести, пройти теоретичний та практичний тури. Серед конкурсних завдань були питання, які вимагали розгорнутої відповіді, задачі, робота з топографічною картою та корисними копалинами тощо.

Вітаємо Дарину Душак та Тетяну Павловську із високою нагородою та бажаємо подальших успіхів!», - йдеться в повідомленні.

Реклама Google

Telegram Channel