![Працює без зовнішньої електрики: Луцьк має вже дві когенераційні установки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/r3/6qhk7j-zlhnanzx3rqfbsnkol7nfzcykucqar3h.jpg)
Обладнання забезпечить комфорт в 45 житлових багатоквартирних будинках та семи об'єктах соціальної сфери.
Працює без зовнішньої електрики: Луцьк має вже дві когенераційні установки
ДКП «Луцьктепло» отримало другу когенераційну установку для забезпечення електроенергією однієї з котелень міста
Ця установка передана у рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного між ДКП «Луцьктепло» та USAID.
Очікується, що впродовж опалювального сезону установка економитиме для підприємства близько 4 млн грн., інформує мер міста Ігор Поліщук.
Робота когенераційної установки дозволить відмовитися від споживання електрики із зовнішньої мережі та вберегти споживачів котельні від відсутності тепла і гарячої води на випадок перебоїв чи довготривалих аварійних відключень електропостачання. Це дасть можливість забезпечити комфорт в 45 житлових багатоквартирних будинках та семи об'єктах соціальної сфери.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/et/ueinn4-0x-1-2000x1335-d7tima7azsmgmzv6etbco5vio4l5xet3.jpg)
Перша із установок була введена в експлуатацію на початку року, повністю забезпечуючи електроенергією на власні потреби одну із найбільших котелень Луцька.
Отримання таких установок є дуже актуальним рішенням, адже дозволяє зменшувати витрати на електроенергію і ставати менш залежним від енергоносіїв. Тож поряд із тим, що підприємство безкоштовно отримало ці дві установки вартістю близько 40 млн грн від USAID ПЕБ, – це неабияка підтримка, що дозволить фінансово оздоровити підприємство.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)