![У Луцьку на конкурсі-виставці презентували 1130 писанок](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/xw/tzatuo-prdpybomxzud3vgyb2dz7pujt2l5dxw6.jpg)
Конкурс проводиться у Луцьку, починаючи з 1996 року.
У Луцьку на конкурсі-виставці презентували 1130 писанок
Урочисто відкрилася 28-ма конкурс-виставка “Писанковий дивосвіт”
Виставка писанок розпочала свою роботу у Луцькій художній школі. Витвори виконали учні цього мистецького навчального закладу та загальноосвітніх шкіл громади у рамках у традиційного передвеликоднього конкурсу «Писанковий дивосвіт».
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Конкурс проводиться у Луцьку, починаючи з 1996 року за сприяння Луцької міської ради та департаменту культури. Його мета – збереження і розвиток мистецтва писанкового розпису, утвердження національних великодніх традицій, виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей.
Урочисте відкриття 28-ї конкурсу-виставки відбулося за участі ансамблю народної музики «Волиняни» Луцької музичної школи №3 (керівник Тетяна Жилюк). З вітальним словом до учасників «Писанкового дивосвіту» звернулися заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.
«Сьогодні наші військові зі зброєю у руках охороняють кордони України, - сказала Ірина Чебелюк. – А ми з вами бережемо нашу країну іншим способом. Ви всі знаєте, що українська мова, традиції, культура, які передають вам ваші педагоги і батьки, – це те найдорожче, що ми з вами повинні цінувати і берегти. У такий спосіб ми допоможемо нашим військовим і підтримаємо їхній бойовий дух».
На цьогорічній конкурсі-виставці «Писанковий дивосвіт» експонується 1134 авторські роботи, виконані у традиційній манері – восковим розписом з фарбуванням природними або хімічними барвниками. Представлені великодні символи розписали 268 учнів Луцької художньої школи та 7 загальноосвітніх шкіл міської територіальної громади.
Автори найкращих писанок, які увійшли до експозиції, були нагороджені дипломами та призами. Загалом відзнаки отримали 60 учасників конкурсу-виставки.
На цьогорічній конкурсі-виставці «Писанковий дивосвіт» експонується 1134 авторські роботи, виконані у традиційній манері – восковим розписом з фарбуванням природними або хімічними барвниками. Представлені великодні символи розписали 268 учнів Луцької художньої школи та 7 загальноосвітніх шкіл міської територіальної громади.
Автори найкращих писанок, які увійшли до експозиції, були нагороджені дипломами та призами. Загалом відзнаки отримали 60 учасників конкурсу-виставки.
Конкурс-виставка «Писанковий дивосвіт» триватиме у Луцькій художній школі протягом місяця.
Усіх бажаючих запрошують відвідати виставку барвистих писанкових композицій!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/fb/ybf7u6-0x0-799x533-6zyxyvafkdvulfuyikuzeejpy6z32fbn.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/cm/nj6cyt-0x0-799x533-7mt7egvgilnpidcr5gakv2r4cqodjcmy.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/ay/gpkdtd-0x0-799x533-c6anabqbiwecdr3prnbsvap2l753payf.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/hp/blvnwh-0x0-799x533-towgpf34i5excknyapbi3jgdg6xsrhpy.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/xl/vt46op-0x0-799x533-m7f5y6zncllsljxe2aufjz6quhvjpxlp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/bk/7aecvs-0x0-799x533-wmv67mwshjum65qwcvepphvbzxmxubkn.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)