Курси НБУ $ 40.52 € 43.43
Чорна звістка прийшла на Волинь: на фронті загинуло ще 4 наших земляків

Вічна пам’ять і слава Героям!

Фото із сайту ukr.net.

Чорна звістка прийшла на Волинь: на фронті загинуло ще 4 наших земляків

Вічна пам’ять і слава Героям!

30 квітня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще четверо бійців з Волинською області.

Це – Василь Матюк, Леонід Залевський, Іван Мельник і Микола Гінайло, інформує «Суспільне Луцьк».

Леонід Залевський

У Берестечківській громаді оголосили триденну жалобу у зв'язку із загибеллю військовослужбовця із села Іванівка Леоніда Залевського. Захиснику було 42 роки.

Леонід Залевський.
Леонід Залевський. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Волинянин загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Семенівка Покровського району Донецької області. Деталі зустрічі та прощання з Леонідом Залевським в громаді сповістять додатково.

Микола Гінайло

Про втрату також сповістили у Шацькій громаді — на війні загинув 44-річний військовослужбовець із села Мельники Микола Гінайло. Військовий захищав Україну з серпня 2023 року.

Микола Гінайло.
Микола Гінайло. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Загинув волинянин 28 квітня 2024 року на Донеччині. У нього залишилися дружина і троє дітей. Дату і місце прощання з Миколою Гінайлом повідомлять пізніше.

Іван Мельник

29 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту України в Донецькій області загинув захисник із села Велика Глуша Іван Мельник.

Іван Мельник.
Іван Мельник. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Як повідомили на сторінці громади, бійцю було 29 років. Коли та де відбудеться прощання з Іваном Мельником поки невідомо.

Василь Матюк

2 травня в обласному центрі Волині прощатимуться з загиблим на війні лучанином Василем Матюком, повідомили у міській раді.

Василь Матюк.
Василь Матюк. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Полеглому бійцю було 49 років, він служив на посаді заступника командира батальйону з морально-психологічного забезпечення. Підполковник загинув 29 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новодарівка Запорізької області.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Читайте також: Незагойна рана Волині: «Наш тато застрелить путіна – і ми будемо жити, як колись».

Реклама Google

Telegram Channel