Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Порошенко підтримав 12-річну волонтерку Діану, яка допомагає ЗСУ

«Наш єдиний шлях — це Перемога!».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко підтримав 12-річну волонтерку Діану, яка допомагає ЗСУ

Петро Порошенко під час поїздки до військових з черговою партією допомоги зустрівся з дівчинкою Діаною, яка теж допомагає фронту

«Це Діана, їй 12 років. Ми зустріли її, коли везли чергову партію допомоги для ЗСУ. Вона дуже крута. З семи років Діана допомагала мамі, яка опікується тваринками. А з початку повномасштабного вторгнення — щосили волонтерить і допомагає армії наближати перемогу. Разом з мамою вони плетуть вироби з бісеру і продають їх на місцевому базарі. Так збирають гроші для ЗСУ», – розповів Порошенко у соцмережах. 

«Тому в мене виникла ідея зробити Діані сюрприз, поки вона в школі)) Покажемо, наскільки важлива її справа для багатьох людей і наскільки ми нею пишаємося, — засиплемо її рахунок донатами на армію. Ми з Мариною вже зробили свій перший внесок у цю шляхетну справу, охочі можуть долучитися. Волонтерський рахунок Діани — 5168752025060123», – написав пʼятий Президент. 

 

 «І нехай ця маленька добра подія стане символом для всіх, кому зараз важко, але хто продовжує боротьбу за Україну, світло та добро. Хоч як було б важко, ви не одні, наша справа не даремна, ми маємо єднатися, підтримувати одне одного і боротися далі. Бо наш єдиний шлях — це Перемога!», – пише Петро Порошенко. 

Реклама Google

Telegram Channel