Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Волинські митники запобігли вивезенню за кордон антикваріатних цінностей (Фото)

Митники передали їх на експертизу науковцям.

Фото: facebook.com.

Волинські митники запобігли вивезенню за кордон антикваріатних цінностей (Фото)

13 книг, виданих на зорі ХХ сторіччя, а ще 2 медалі, які можуть мати історичну чи культурну цінність, вилучили з багажу водія на посту «Устилуг»

Це – вже другий випадок схожого правопорушення, виявленого на «зеленому коридорі» пункту пропуску впродовж тижня. Порушником, який намагався вивезти антикваріат за кордон без належного дозволу Міністерства культури України, тепер став громадянин Естонії.

Про це повідомляє Волинська митниця.

Як і належить у таких випадках, митники передали їх на експертизу науковцям, а до правоохоронних органів скерували повідомлення про ознаки злочину, попередньо кваліфікованого за ст. 201 Кримінального кодексу «контрабанда культурних цінностей».

До слова, в українському законодавстві антикварними можуть бути визнані культурні цінності як об'єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне чи наукове значення, а тому підлягають збереженню, відтворенню та охороні державою, які створені більше 50 років тому. Про висновки науковців щодо цієї підбірки книг розповімо за результатами експертизи.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині вночі зник підліток: поліцейські оперативно його розшукали (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel