![У Луцьку відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/57/42za7u-0x53-3808x2538-7j2ysmot4xcjxw3yr3pvkvxqpxa2o57j.jpg)
Фахівці відповідних служб надали консультації з соціальних та юридичних питань рідним загиблих бійців.
У Луцьку відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють»
Участь у заході взяли представники підрозділу об'єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють», співробітники сектору психологічного забезпечення, управління кадрового забезпечення ГУНП у Волинській області, уповноважені соціальних служб та органів місцевого самоврядування області
Фахівці відповідних служб надали консультації з соціальних та юридичних питань рідним загиблих бійців. Зокрема, йшлося про грошові виплати для них, можливість їхнього оздоровлення та лікування у медичних закладах.
Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.
Психологічна підтримка – важлива складова у роботі з сім’ями загиблих захисників. Психологи бригади «Лють» постійно спілкуються з родинами бійців, відвідують поранених співробітників, які проходять реабілітацію у медичних закладах.
Такі прямі комунікації допомагають не залишати людей наодинці з їхнім горем, підтримувати та вирішувати їхні нагальні проблеми.
Сім’ям загиблим поліцейські вручили пасхальні подарунки, дітям – іграшки.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)