Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Дональда Трампа відправлять до в’язниці?

Ох, і договориться цей 77-річний дідусь.

Фото із сайту bbc.com.

Дональда Трампа відправлять до в’язниці?

У понеділок суддя у кримінальному процесі проти Дональда Трампа оштрафував його на 1000 доларів і засудив за неповагу до суду в десятий раз за порушення наказу про нерозголошення інформації

Подальші порушення можуть призвести колишнього президента до кримінальної відповідальності та в’язниці.

Про це інформує «Українська правда» з посиланням на Reuters.

Суддя Хуан Мерчан сказав, що дев’ять штрафів у розмірі 1000 доларів, які він наклав раніше, здається, не завадили багатому бізнес-магнату порушити наказ, який забороняє йому публічно говорити про присяжних і свідків у першому кримінальному процесі проти колишнього президента США.

Таке порушення карається штрафом до 1000 доларів США або тюремним ув'язненням на строк до 30 діб.

«Я не хочу накладати ув’язнення і зробив усе можливе, щоб уникнути цього. Але я зроблю це, якщо необхідно», – заявив Мерчан.

Тюремний вирок стане безпрецедентним кроком в історичному процесі, який пов'язаний із виплатою грошей за мовчання актрисі Стормі Деніелс перед виборами 2016 року.

Суддя заявив, що вважає ув’язнення воістину останнім засобом, оскільки воно може зірвати судовий процес, створити надзвичайні проблеми з безпекою та ускладнити президентські вибори 2024 року.

Але він також підкреслив, що «тривалі та навмисні» порушення Трампом наказу про нерозголошення інформації є «прямим нападом на верховенство закону».

Минулого тижня Мерчан оштрафував Трампа на 9000 доларів за дев’ять постів у соціальних мережах, які, на його думку, порушили заборону нерозголошення інформації.

До речі, Білий дім у неділю засудив Трампа через повідомлення про те, що він порівняв адміністрацію президента Байдена з гестапо – таємною поліцією Німеччини часів нацизму.

Читайте також: Байден покепкував про Трампа: «Я змагаюся із 6-річною дитиною».

Реклама Google

Telegram Channel