Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
У Луцьку погасили нову марку, на якій відправили військовий флот росії на дно

Нова марка символізує очищення Чорного моря від російських кораблів.

Фото: Фейсбук.

У Луцьку погасили нову марку, на якій відправили військовий флот росії на дно

Сьогодні, 8 травня 2024 року, Укрпошта офіційно вводить в обіг поштову марку «русскій воєнний флот – до дна!»

Спецпогашення відбулося одночасно в усіх обласних центрах країни, в тому числі й на Волині. До заходу долучився заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

Про це повідомили у Волинській ОВА.

Директорка з розвитку мережі – директорка Волинського регіону АТ «Укрпошта» Валентина Варголяк розповіла, що на новій марці зображені кораблі, які потопили, пошкодили та вивели з ладу сили безпеки та оборони України. Натомість, під прицілом – ворожий сторожовий крейсер «Адмірал Макаров», який може стати наступною ціллю.

«Дуже приємно, що сьогодні ми гасимо цю символічну марку. І дуже важливо, що наші Збройні Сили дають нам можливість жити, працювати і творити, а ми, своєю чергою, будемо й надалі їх підтримувати», – зазначила Валентина Варголяк.

«За статистикою, 50 відсотків Чорноморського флоту вже на дні. Тому перемогли в 1945 – переможемо і зараз. Переконаний, що так і буде! Слава Україні!», – додав заступник голови ОДА.

До слова, нова марка є третьою в легендарній серії поштових марок воєнного часу «русскій воєнний корабль …!», і символізує очищення Чорного моря від російських кораблів. Художник марки – Віктор Грудаков. А її тираж становить 1 000 000 примірників.

Також Укрпошта відкриває продаж благодійної презентаційної рамки «русскій воєнний ... !», яка містить усі три поштові марки цієї серії з відбитками штемпелів «Перший день!»: «русскій воєнний корабль, іді ... !», «русскій воєнний корабль, ... всьо!» та «русскій воєнний флот – до дна!».

Тираж рамки – 1000 примірників, вартість – 1500 грн, 1000 грн з яких будуть спрямовані на закриття збору на машину механізованого розмінування для ДСНС України.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: День пам'яті: у Луцьку віддали шану загиблим під час Другої світової війни (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel