![У центральному парку Луцька відбувся благодійний забіг](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/gd/2wfmbi-0x0-2047x1365-35bsjsisnt7vylzvun2mdi26dohzqgdf.jpg)
Учасниками забігу стали понад сотня охочих.
У центральному парку Луцька відбувся благодійний забіг
Доброчинний захід на користь ЗСУ і, одночасно, з метою популяризації національно-патріотичного виховання і здорового способу життя організували обласний та міський центри фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»
Спортивна подія була приурочена до 10-річчя цивільно-військовго співробітництва.
Про це інформують у Волинській обласній раді.
У 2014-му році, з початком бойових дій на сході держави, в Україні за стандартами НАТО було створено структуру цивільно-військового співробітництва. Від початку агресії росії ця співпраця стала зв’язковою ланкою між ЗСУ, цивільним населенням та місцевими органами влади. Мета ЦВС визначена як створення сприятливих умов у цивільному середовищі для досягнення військових цілей шляхом взаємодії з об’єктами цивільного середовища в районах виконання завдань об’єднаних сил оборони. Підрозділи цивільно-військового співробітництва також займаються допомогою (гуманітарною і психологічною) цивільному населенню на деокупованих територіях, пошуком та поверненням додому загиблих захисників, пошуком зниклих безвісти як військових, так і з числа цивільного населення.
Участь у благодійному легкоатлетичному забігу взяв голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОК України Григорій Недопад, депутати обласної ради Віктор Галан-Влащк та Юрій Валецький, спортивна спільнота області, а також студентська та учнівська молодь.
«Тісна взаємодія цивільних і військових стала необхідністю задля створення моральних, матеріальних і тактичних переваг над противником. Ось уже десять років наші мужні захисники на фронтах виборюють незалежність, боронять нашу землю і дають нам можливість сьогодні проводити такого роду благодійні спортивні заходи. Ми ж своєю чергою маємо підтримати їх донатами, які будуть спрямовані на першочергові потреби військових. Висловлюю велику вдячність усім небайдужим, хто долучився до забігу», - наголосив Григорій Недопад.
Загалом учасниками забігу стали понад сотня охочих. Це, зокрема, студенти ВНУ ім. Лесі Українки, Волинського медінституту, Академії рекреаційних технологій і права, вихованці ДЮСШ та військового ліцею, представники регіонального Центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», а також слухачі університету третього віку.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/zs/dos3xe-0x0-2048x1366-bfroqvz4teedocnc4aplfdfweh5auzsh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/cb/nbbip6-0x0-2048x1365-pij2crlthgkc5ny6xuofqdi5xn5p2cbh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/6y/gjbfh6-0x0-2048x1365-yrl2c2bf37e3htfz6k5xl2bhoxnq66yp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/jc/hy2ur4-0x0-2048x1366-gy27xvcnqb5tusw4t6itkxinnt2gnjcm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/vm/ehltyw-0x0-2048x1365-7y4zhpga3bpoyvnktfbq3j7xuphpnvmo.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Екотуризм На Волині: що пропонують лісівники для відпочинку у рекреаційних пунктах.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)