![35-річна пані холоднокровно зарізала 62-літнього співмешканця і зателефонувала в поліцію, що він скоїв самогубство](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/ph/72am5p-2x0-795x530-qhpd7ygdasqfbcoclq37wy6uxjcgwph3.jpg)
Пані загрожує позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
35-річна пані холоднокровно зарізала 62-літнього співмешканця і зателефонувала в поліцію, що він скоїв самогубство
На Львівщині правоохоронці затримали зловмисницю, підозрювану у вбивстві
14 травня близько другої години ночі на оперативну лінію «102» надійшло повідомлення від лікарів швидкої медичної допомоги про тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті, яке вони виявили приїхавши на виклик в квартиру одного з будинків у місті Трускавець.
Правоохоронці встановили особу загиблого – місцевого мешканця віком 62 роки, на тілі якого було виявлено кілька ножових поранень.
Проведеними заходами було встановлено, що тієї ночі між загиблим та його 35-річною співмешканкою виник конфлікт, під час якого жінка завдала чоловіку кількох ударів ножем, спричинивши смертельні травми.
Після цього зловмисниця зателефонувала медикам та намагалась інсценувати вбивство як самогубство.
Правоохоронці затримали жінку в порядку ст..208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури, повідомили затриманій про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Досудове розслідування триває,інформує Поліція Львівської області.
Читайте також: На Рівненщині правоохоронець організував схему уникнення мобілізації для призовників.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)