Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
У монастирі на Волині уже четвертий рік друкують духовну літературу

Книги часто купують матері, сини яких зараз на фронті, вони шукають розраду в порадах та молитві.

Фото: Фейсбук.

У монастирі на Волині уже четвертий рік друкують духовну літературу

Через чималий попит на продукцію видавничого центру Преподобного Миколи Святоші, князя Луцького, Свято-Миколаївського чоловічого монастиря багато примірників постійно додруковують

Видавничий підрозділ обителі, що в с. Жидичин Ківерецького деканату (Луцький р-н), насамперед виготовляє духовні книжки. Зокрема, це переклади праць святих отців, молитовники, календарі та акафісти.

Про це повідомляють у Волинській єпархіяї Православної Церкви України.

Деякі книги доводиться постійно додруковувати, розповідає волонтерка монастиря Мирослава Бондарук.

«Дуже читачам сподобалося одне з наших останніх видань – «Поради про молитву» відомого подвижника з Єгипту Матфея ель Мескіна. Там складні речі описано простими словами. Книги під час відвідин жидичинської святині часто купують паломниці – матері, сини яких зараз на фронті, вони шукають розраду в порадах та молитві», – ділиться пані Мирослава.

Друкувати у видавничому центрі почали чотири роки тому. У монастирі пояснюють, що їм дуже важливо продовжувати вікові традиції, коли саме в обителях ченців виготовляли книги та займалися просвітництвом.

«Це наш прямий обов’язок. Це є основою основ. Надто зараз, коли війна, духовні книги допомагають людям пережити різні кризові моменти», – вважає декан монастирів єпархії і намісник обителі в Жидичині архімандрит Константин (Марченко).

Нині до роботи підрозділу задіяно близько десяти людей – верстальники, дизайнери, перекладачі, літредактори. Зараз працюють одразу над сімома книгами.

Придбати книги можна безпосередньо у просвітницько-видавничому центрі, що на території Жидичинського монастиря, або ж замовити «Новою поштою», попередньо зателефонувавши за номером (067) 104-22-88.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У Луцьку високими нагородами за професіоналізм та милосердя відзначили медиків.

Реклама Google

Telegram Channel