![Берестечко вітає з перемогою юних спортсменів](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/xq/uh4jy4-7qofhbzion2qvbu6sm3k2wog7xc73xql.jpeg)
Молодці!
Берестечко вітає з перемогою юних спортсменів
Спортсмени Берестечківської громади вибороли срібло
13-17 травня 2024 року в с. Ворохта Івано-Франківської області учні закладу загальної середньої освіти Мервинський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт-2024» і посіли загальнокомандне 2 місце серед закладів освіти 17 областей України.
Про це повідомляє Берестечківська територіальна громада.
«Вітаємо переможців- учнів і вчителів фізичної культури Олега Гримайла та Ігоря Петрика, які підготували команду сильних, наполегливих дітей, патріотів України», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/6y/vz6zw2-0x0-1200x1600-xopx4u56gx224u5jyxrejhxvcuytr6yt.jpeg)
Читайте також: «Літні канікули у школах 2024: коли почнуться і скільки триватимуть у різних областях».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)