![Прихожани і священники храму на Волині невтомно допомагають військовим з перших днів війни](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/2z/dlepl7-tqhd3zslk66ezlx64w6sed2paijg52z7.jpg)
Врочисто і душевно звучала музика під куполами святині з багатовіковою історією.
Прихожани і священники храму на Волині невтомно допомагають військовим з перших днів війни
Із благодійною метою у Свято-Благовіщенському соборі міста Ковель організували духовний захід, присвячений Дню жінок-мироносиць
Концерт у храмі. Особлива аура, звучання і надзвичайно благородна місія — збір коштів на підтримку Збройних Сил України.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Ковельської міської ради.
З перших днів війни священники Василь Мичко та Михайло Левочко разом зі своєю громадою невтомно допомагають нашим військовим. Вони шукають фінансові ресурси, купують необхідне і передають на фронт, плетуть сітки. Важко перелічити усе зроблене. І так уже 817 день.
Цим людям довіряють заклади освіти Ковеля, організації і підприємства міста. Часто колективи шкіл, садків, зібрані гроші на ярмарках, приносять у храм, аби їх використали на хороші справи.
І так уже спільно вдалось придбати для ЗСУ 19 автомобілів, на двадцятий — триває збір. Тож учора, аби його пришвидшити, і провели новий для храму захід.
У ньому взяли участь хори Свято-Благовіщенському собору, церков Андрія Первозванного, Преображення Господнього, творчі колективи народного дому «Просвіта», школи мистецтв, а також гості із Маневич — хор «Голос душі» храму святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.
Важко описати словами ту симфонію світла і душевності, яку створили пісноспіви, які врочисто і душевно звучали під куполами святині з багатовіковою історією.
Отець Василь подякував усім, хто взяв участь у концерті, глядачам, які прийшли, а серед них була і делегація з німецького міста-партнера Вальсроде, усім, хто вніс свою фінансову частку на чергову допомогу для наших мужніх і незламних воїнів.
А завершився захід духовним гімном України, піснею-молитвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».
Наближаємо Перемогу разом.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/u3/wo6pht-0x0-2048x1573-kllp3s2ra4z5pvwuyrzb3mhcoqpspu3v.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/fk/auhuoi-0x0-2048x1536-elnyxgjiv3hqw57tgwfskdbfhzwnnfkc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/bp/2kocou-0x0-2048x1590-qjgjanghcnucrkug5tdai45gqd3kkbp5.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ks/7vgzs3-0x0-2048x1536-7r6fydvvpqjcwnxjebwa3ef76j6bdkso.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/mw/ywddku-0x0-2048x1536-cwl7newsha2i42eh5kd2p75eylqhjmwr.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волиняни долучились до передачі гуманітарної допомоги Харківщині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)