![Волинським рятувальникам провели навчання в екстремальних умовах (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/xh/b4yowl-0x133-1600x1066-zt3xukzmss6gnd6fgixmqzqbytfjgxhi.jpg)
Вогнеборці повинні вміти швидко приймати відповідальні рішення у складних ситуаціях.
Волинським рятувальникам провели навчання в екстремальних умовах (Фото)
Рятувальники Волині удосконалювали свої професійні навички під час занять в спеціально облаштованих теплодимокамерах
Метою тренувань є формування та закріплення навичок роботи вогнеборців у апаратах на стисненому повітрі в умовах високих температур, задимленості тощо, формування психологічних та психофізичних якостей, необхідних для виконання робіт в екстремальних умовах.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Проведення таких екстремальних занять в системі підготовки рятувальників вкрай необхідні, адже від злагодженості та оперативності дій бойових розрахунків, уміння кожного бійця орієнтуватися та приймати відповідальні рішення у складних ситуаціях залежить якість виконання поставлених задач і, відповідно, збереження людського життя.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/tw/cr2hvd-0x0-617x1199-mbd7wqlznuq7g5xtwy6673v2q2miptw2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/mg/r7a7u4-0x0-1072x960-dr7zyk4d42se2nvo5g6xggac7hrq2mgn.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/ht/3f4z7z-0x0-1280x960-nhuz4ajzhveajdhrl7ykrlfwwq5ophti.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/e5/t6hdfd-0x0-1006x958-gbfocuzvdge3acwes4ny32tvt52vme5z.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині через грозу загорілась господарська споруда.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)