![У Ковелі висадили особливий сорт соняшника «Богдан Гаврилишин», приєднавшись до Марафону відповідальності](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/xm/sb3tlr--1x544-1050x700-o7j4n5ozaqnzsqccrzsb6i5ytfgoaxmo.jpg)
Коли сієш добро – воно завжди проростає та множиться.
У Ковелі висадили особливий сорт соняшника «Богдан Гаврилишин», приєднавшись до Марафону відповідальності
Команда публічної бібліотеки разом із активними містянами вперше приєдналася до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина – Марафону відповідальності і висадила на клумбі біля червоно-чорного муралу бібліотеки насіння соняшників
Зернята отримала, активно зреагувавши на допис від «Фонду родини Богдана Гаврилишина» в соцмережах, провідна бібліотекарка Інтернет-центру Ірина Малиновська.
Про це інформують у Ковельській міській раді.
Цікаво знати, що особливий сорт соняшника «Богдан Гаврилишин» був виведений у 2016 році спеціально до 90-річчя відомого українця і є головним символом Марафону.
Нагадаємо, його суть полягає у тому, що після закладення насінини у землю кожен із нас обрав мрію та один із пунктів «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина.
100 днів (поки зростатимуть соняшники) ми будемо прагнути покращити обраний пункт-мрію у своєму житті.
15 пунктів декларації, яку у 2014 році створив Богдан Гаврилишин, можна переглянути тут.
Бібліотекарі сподіваються, що влітку квітуватимуть соняхи сорту Богдана Гаврилишина на клумбі біля бібліотеки і нагадуватимуть нам про справжні цінності, позитивне ставлення до життя, відповідальність за те, що навколо.
Адже коли сієш добро - воно завжди проростає та множиться!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/aw/p23csx-0x0-1200x1234-ihelcbetpn6re2upap6k7wfttk24zaw3.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/ee/6lrio3-0x0-522x688-kr6j2cjx7xu63xu57iz3sic24qtj2eev.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ev/kggs4m-0x0-600x338-nwh2nhng4iw47nxm4wjjo5qxyju4ievo.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У музеї на Волині відкрили виставку унікальних картин (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)