![На Волині відкрили інтерактивну інсталяцію в честь 64-х полеглих Героїв](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/bg/aha4ai-0x235-1200x800-cwmhlztgeffno55quqxtsftzeucyibgw.jpg)
Вічна пам’ять Героям!
На Волині відкрили інтерактивну інсталяцію в честь 64-х полеглих Героїв
З нагоди Дня Героїв сьогодні у КНЗ «Нововолинський центр професійної освіти», що в селі Будятичі Володимирського району, відбулося відкриття інтерактивної інсталяції
Усі полеглі – випускники цього навчального закладу.
Поклонитися світлій пам’яті хлопців-захисників, які загинули на війні з росією, щодня мають можливість працівники та учні Центру.
Тут два роки тому облаштували Сквер пам'яті, а торік відкрили пам'ятну дошку, яку освятив предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
А сьогодні перед учасниками сумної урочистості відкрилася карта України, окремі частини якої позначені червоним кольором крові як такої, що розтерзана загарбниками.
Тому святий обов’язок - пам’ятати тих, які поклали свої голови на полі бою, аби сьогодні ми бачили сонце, вчилися, працювали. На цьому наголосила в своєму виступі директорка Центру професійної освіти Валентина Приступа.
Ведуча перед хвилиною мовчання зачитала імена всіх колишніх учнів, які стали Героями. За гідне їх вшанування, високий рівень національно- патріотичного виховання подякували колективу закладу заступниця голови Володимирської військової райдержадміністрації Ірина Ліщук та заступник Поромівського сільського голови Василь Власюк.
Невдовзі встановлена інсталяція буде доповнена іменними жетонами з прізвищами 64-х Героїв. А поруч облаштують алею Героїв, де вже висадили павловнії.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/fy/reknok-0x0-1600x901-zdwc6opdu4mfkixlpk6pc7h2nrim2fyx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/cf/5mkw2l-0x0-1600x901-b54hkbbctvk5to7soimshyh7gv4twcfa.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/q4/7lyfxm-0x0-1200x1600-nizuurwsmjkwsuzdvlkk6ng3jkdi3q4x.jpg)
Алла Лісова
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)