![Волинь стала чемпіоном на Всеукраїнських змаганнях з екстреної медичної допомоги (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/ds/urxodw-0x0-1280x853-nflgzjcnkbb2kkqqcvgciwzql2mijds3.jpg)
Так тримати!
Волинь стала чемпіоном на Всеукраїнських змаганнях з екстреної медичної допомоги (Фото)
24 травня на Чернівеччині завершився десятий Чемпіонат України з екстреної медичної допомоги (ЕМД)
Це перші змагання від початку повномасштабної війни. Участь взяли 26 команд з усієї країни, демонструючи свої навички в екстрених ситуаціях.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.
Перший день змагань відвідала перша леді України Olena Zelenska.
Цьогоріч вперше використовували унікальне симуляційне обладнання – манекени, які повністю відтворюють стан людини. Їх для навчання наших лікарів передала асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна».
Завдання чемпіонату відображали новий воєнний досвід України – масові травми, ураження вибухівкою тощо. Для реалістичності застосовували професійний грим. Останні такі змагання проходили 23 лютого 2022 року на Тернопільщині, звідки медики бригад ЕМД вирушили на виклики у свої регіони, атаковані росією.
Перемогла команда Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Серед інших подарунків – новітні симуляційні манекени. Призовий фонд чемпіонату також включав авто швидкої допомоги для медзакладу-переможця.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/s3/t6f5m4-0x0-1280x854-ayjols2ay47wmlyn2vk3tap3guk3gs36.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/vd/kskf2b-0x0-1280x854-k7as3hjovjrifiqs2dn2pxwb5k7lqvdi.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/fo/tm4w6z-0x0-1280x854-mzptlmihc6a5psnz5llr3jkbksac4foi.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Юні волиняни готували корисну їжу з Першою леді та Клопотенком.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)