Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Яким був перший на Волині рекреаційний пункт (Фото)

У той час стела, як і загалом місце відпочинку, настільки виділялася та вражала, що її приїздили побачити з усієї України.

Фото: Фейсбук.

Яким був перший на Волині рекреаційний пункт (Фото)

Волинь завжди славилася лісовою рекреацією

А на першому в області рекреаційному пункті була встановлена стела авторства відомого художника та скульптура Миколи Голованя за мотивами драми-феєрії Лесі Українки.

Про це інформує Поліський лісвойи офіс. 

Фото віднайшли в архіві.

Стела – цілком в стилі Миколи Голованя. Зроблена з поєднанням дерева та каменю. З містичними зображеннями, як і належить героям «Лісової пісні».

У той час стела, як і загалом місце відпочинку, настільки виділялася та вражала, що її приїздили побачити з усієї України.

До речі, про місце.

Перший рекреаційний пункт був споруджений у 1978 році в лісових масивах на трасі Київ-Луцьк тодішнім Цуманським лісгоспзагом. Однозначно стратегічне розташування. Родзинка Волині, яка зустрічає гостей на перетині двох областей (таку функцію зараз виконує еко-ресторація «Yavir»).

«Досвіду такої роботи, як і розуміння самого слова «рекреація», в Україні ще немає. Волиняни виступають тут першопрохідцями. І тому кожент новий рекреаційний пункт викликає підвищену цікавість як відпочиваючих, так і фахівців. Центральне бюро науково-технічної інформації Держлісгоспу для поширення досвіду волинян навіть видає спеціальний буклет «Ліс і відпочинок», – розповідає у книзі «Літопис волинського лісу» журналіст та письменник Валерій Мельник.

Довідково.

Зараз на Волині 118 рекреаційних пунктів. 5 із них – підвищеного комфорту та з широким переліком послуг вже отримали статус відпочинкових комплексів.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Совеня, яке випало з гнізда, вижило завдяки ветеринару з Волині.

Реклама Google

Telegram Channel