![У Ковелі 300 випускників закружляли у шкільному вальсі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/j5/zk5mj2-pdgpr65qgwaefs25g3em7nxnckve4j54.jpg)
330 випускників 10 навчальних закладів Ковельської громади та 2 – Дубівської громади кружляли у вирі танцю.
У Ковелі 300 випускників закружляли у шкільному вальсі
Сьогодні вже другий рік поспіль у Ковелі пройшов фестиваль шкільного вальсу
330 випускників 10 навчальних закладів Ковельської громади та 2 – Дубівської громади кружляли у вирі танцю.
Головні герої фантастичного дійства — випускники 2024 року. Свої постановки представили ліцеї №1, №3 імені Лесі Українки, №7, №10, №11, ЗЗСО№12, №13, ліцей імені Олени Пчілки, ліцей «Оберіг», Зеленський ліцей, та гості — одинадцятикласники Вербського та Дубівського ліцеїв.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/ps/juzoll-0x0-1920x1440-rjxcv4qq3n4fruskncebpw6vakuhhps6.jpg)
– Дорогі випускники! Сьогодні для вас пролунала мелодія останнього дзвоника. Вона особлива, адже це – мелодія прощання з дитинством. Я бажаю вам якомога довше залишатись дітьми, – сказав міський голова Ігор Чайка, звертаючись до випускників. – Зичу вам вдалого старту у житті. Мрійте попри все. Завжди пам’ятайте, що ви — родом з Ковеля, прославляйте рідне місто і Україну.
Свято юності, краси і романтичного танцю не залишило байдужим ні учасників, ні глядачів цього прекрасного заходу. Це було дуже красиво і чуттєво, інформує Ковельська міська рада.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/db/tjo6u5-0x0-1920x1440-wj3s5tdxhkjwm7yz4l37adzr6zn7bdb5.jpg)
Будь зі мною, будь ласка, завжди,
Вальсе вічний, прозорий, легкий!
Повертай мою пам’ять сюди,
Де кружляли у вихорі мрій
Рідний Ковель і друзі мої,
Що у танці натхненно кружлялись.
Повертай мою пам’ять сюди,
Де ми вальсом з дитинством прощались…
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)